Parent Project

výroční zpráva 2018

klientParent Project
rok realizace2019
moje rolegrafický design. sazba. ilustrace

Díky propojení přes Hero Clan jsem pomohl pacientské organizaci Parent Project s tvourboou výroční zprávy pro rok 2018. Spolu s Jindrou Landovou z Parent Projectu jsem se snažili o co nejjednodužší a funkční layout. Zároveň jsem měl hodně volnou ruku, což jen podpořilo dobrý pocit ze spolupráce.

PARENT PROJECT, z. s. je pacientská organizace založená rodiči, jejichž děti se narodily se svalovou dystrofií Duchenne/Becker a dalšími vzácnými nervosvalovými onemocněními raného věku.

Jindra Landová

PARENT PROJECT, z. s. Nezisková organizace, která pomáhá lidem se svalovou dystrofií

landova@parentproject.cz
www.parentproject.cz

Spolupráci s Lukášem jsme započali díky Hero Clan. Hledali jsme totiž někoho, kdo by nám pomohl se zpracováním naší výroční zprávy a dostali jsme nabídku právě od Lukáše. Jsme nezisková organizace a podklady zpracováváme ve volném čase. Lukáš se výzvy chytl naprosto profesionálně a s neuvěřitelným zápalem.  Výsledek jeh první spolupráce s námi  je graficky čistý, vzdušný, elegantní a moderní. Jedním slovem nádhera. Lukáš tuto zprávu dělal bez nároku na honorář a toho si velmi vážíme. Chceme s ním i nadále spolupracovat a těšíme se na další výstupy. Jeho přístup i práci můžeme 100% doporučit.